rüya tabirleri
rüya tabirleri sizce ne demek, rüya tabirleri size neyi çağrıştırıyor? tıklayın paylaşın

WWW.ihya.org/ruya/

[SIZE=3][COLOR=red][B]Neden Rüya Tabirleri?[/B][/COLOR][/FONT]

Rüya tabirlerini sitemize eklememizde asıl neden gördükleri rüyayı internet üzerinde saatlerce tabir etmekle zaman geçiren üyelerimize yardımcı olmaktır. Bu sistem üyelerimiz için aitemize konulmuştur. Gerçek hayata nazaran rüyaya önem vermesekte, gördüğümüz rüyanın etkisinden kurtulamadığımızda, merak ettiklerimizi daha hızlı, kolay ve sade şekilde bakmak istiyoruz. Uzun süredir internetde rüya tabirleri ile alakalı site aramaktaydık. Ancak bulduklarımız ya pek fazla kullanışlı değil ya da gayri islami içerikli ve işi şaklabanlığa vurmuş şekildeydiler. Ve internetten bulduğumuz bir programın da 30 günlük deneme sürümüde bitince tasarlamayı karar verdik. Kendi ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekilde ilk tasarımını oluşturduk. Hedef rüyayı yazmak sonra alternatifleriyle beraber tabirini okumaktı. Hala bunun çalışmaları devam etmekte. Güç ve zahmetli bu sistemi kurmak zor olduğundan şimdilik teselli amaçlı olarak tabir motorunu tasarladık. Ve her sabah tabir motoru açıldığında eklenen yeni özellikleri ile, motor gün be gün daha kullanışlı hale gelmekte. Yukarıda da izah ettiğimiz gibi bu sistem ihya.org üyelerine kolaylık için kurulmuştur. Üye olmayan bu sistemden yararlanmak için önce üye olmalıdır. Lütfen öneri, eleştiri ve fikirleriniz için bizimle diyalog kurunuz. Ya da mesaj panosuna mesaj bırakınız.

[B][COLOR=red][SIZE=3]Sistem Hakkında[/FONT][/COLOR][/B]
Rüya tabirleri sistemi Temel olarak 4 sayfadan oluşmaktadır:

1. Kelimeler : Burada kelime sözlüğü yer almaktadır. Listemizdeki tüm kelimeler harfler olarak sıralanmıştır. Ve hangi harften kelime bakmak istiyorsanız o kelimenin başlangıç harfinin bulunduğu üst taraftaki harfleri tıklarsanız o harfle alakalı sayfa açılır. Üye girişi yaptınız ise kelimeler yeni bir sayfada açılır.

2. Tabir Motoru : Burada da kelime kelime bakmak yerine gördüğünüz kelimeleri motordan toplu olarak aratarak bir sayfada tüm gördüklerinizi okuyabilirsiniz.. Motorun kullanılışı hakkında bilgiler Tabir motorunda kayıtlıdır..

4. TOP100 : Burada ise en çok bakılan yüz kelime yer almaktadır. Bu sistem her kelime bakıldığında hiti bir artmaktadır. İlk yüz kelime seçilirken de Hit'i en yüksekten en aza doğru sıralanmaktadır. Eşit Hite sahip kelimelerde de en son bakılan öne geçmektedir.

4. Rüyalar : Burada önümüzdeki zaman içinde, görülen rüyalar eklenecektir. İlk etapta büzük zaat ve peygamberlerin rüyalarını eklemeyi düşünüyoruz.

WWW.ihya.org/ruya/


( Bakiniz:ihya, rüya tabirleri, peygamber, ırak, rüya, akıl, hedef, dil, özel, kelime, harf, acı)

hanci
200306147005732

yukari

Google
 
Web ihya.org
CepAlem Gazeteler E-Kart E-Kitap Saglik Şiirler Sözlük
Kuran Meali Hadis Namaz Vakitleri Ingilizce Samil Fıkıh Fetva Rüya Tabiri
Kamus Hikayeler Forum Dini Terimler Haberler Oyun Resimler Ilahiler
Terimler isimler Sosyal Kavram Hadis Sözlügü imsakiye
Üniversite taban puanları ilmihal Rehber